Zmiana w zarządzie fundacji

Uprzejmie informujemy, iż począwszy od dnia 15.11.2023 funkcję prezesa fundacji Teatr Piosenki im. Romana Kołakowskiego będzie pełnił Marcin Kocik zastępując w tej roli Agatę Klimczak-Kołakowską..

Zapraszamy na wyjątkowy musical: „Łaszczyńscy. W służbie ludzkości”!

Fabuła musicalu pt. „ŁASZCZYŃSCY. W SŁUŻBIE LUDZKOŚCI” zbudowana jest wokół postaci braci – twórców pierwszego polskiego patentu, właścicieli kopalni w Miedziance. Wydarzenie będzie w pełni autorskim projektem, produkowanym przez Fundację Świętokrzyskiej Grupy Przemysłowej Industria „Kaganek“ oraz Fundację im. Romana Kołakowskiego.

Zapraszamy na widowisko „Bunt wznieci słowo poety”!

W 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego – 1 sierpnia 2023 r. o godz. 20.00 – na dziedzińcu Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL przy ul. Rakowieckiej 37 w Warszawie odbędzie się widowisko słowno-muzyczne pt. Bunt wznieci słowo poety. Zapraszamy

Trwają zapisy na letnie warsztaty Teatru Piosenki

Przypominamy, że trwają również zapisy na warsztaty letnie! Kto pierwszy ten lepszy! W zeszłym roku powstał musical,, Zapach cynamonu” i ,,My z AK” na Powstanie Warszawskie. W tym roku planujemy wydać płytę i zrobić kolejny musical na rocznicę Powstania! Warsztaty odbędą się od 22 lipca do 1 sierpnia 2023.

Za nami III Zimowe Warsztaty Teatru Piosenki

Każdego roku, podczas zimowych ferii, w Gminnym Ośrodku Kultury odbywają się Zimowe Warsztaty Teatru Piosenki.

Również podczas tegorocznych ferii dzieci i młodzież uczestniczyli w warsztatach, podczas których przygotowywali się do występu w musicalu „Głosy”.

Zapraszamy na 10-cio lecie Warsztatów Poezji Czynnej

Koncert pamięci Edwarda Stachury i Romana Kołakowskiego odbędzie się 18 grudnia 2022 roku tradycyjnie już w Wilczej Jamie w Smolniku nad Sanem. Wystąpią uczestnicy warsztatów 2012-2018. Zapraszamy!