Orli lot w nieznane

Za nami kolejne już letnie warsztaty Teatru Piosenki. Ostatnie dni lipca spędziliśmy niezwykle aktywnie przygotowując wyjątkowy spektakl z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Z całego serca dziękujemy wszystkim Uczestnikom letnich warsztatów. Jesteście wspaniali – niezwykle utalentowani, pracowici, cierpliwi, dokładni… To była dla nas ogromna przyjemność móc, przez te kilka lipcowych dni, tworzyć z Wami tak wspaniałe i ważne dla naszej społeczności widowisko artystyczne.

Mamy nadzieję, że i dla Was był to owocny czas – pełen inspiracji, która owocować będzie w kolejnych latach Waszej twórczej drogi. Tego Wam życzymy, Drodzy Uczestnicy.

I, oczywiście, do zobaczenia za rok!

Ogromne słowa uznania, wdzięczności i podziwu kierujemy też w stronę Zespołu Ludowego Tarczynianie, który gościnnie towarzyszył nam w trakcie spektaklu.

Dziękujemy też wszystkim Widzom, bez których „Orli lot w nieznane” stałby się spektaklem niemym. Dziękujemy za to, że byliście z nami 1 sierpnia w Tarczynie.

Tegoroczny spektakl wyreżyserował Leszek Zduń. Za przygotowanie odpowiadali natomiast: Beata Chyczewska, Angelika Skowronek, Grzegorz Bukowski oraz Agata Klimczak-Kołakowska.

fot. M. Mulewicz-Żabówka