Koncert ballad Leonarda Cohena w Łazienkach Królewskich

Z okazji Dnia Matki zapraszamy na wyjątkowy koncert w wykonaniu artystów Teatru Piosenki, podczas którego usłyszymy niezapomniane ballady Leonarda Cohena w nowych przekładach Romana Kołakowskiego. oncert stanie się opowieścią o tęsknocie za młodością, przyjaźnią, miłością i buntem. Nie będzie to jednak smutna historia, a przeniesienie w świat, w którym największą wartością jest muzyka i poezja.

Solidarni z Ukrainą

Zapraszamy do udziału w koncercie, który stanowi wyraz wsparcia i solidarności z narodem ukraińskim, doświadczającym brutalnej agresji ze strony Rosji. Wybrzmią utwory traktujące o wolności, miłości do ojczyzny i o tym, jak wielkim złem jest wojna.

Koncert Civis Christi

„Civis Christi…” jest opowieścią o życiu i kapłańskiej posłudze Kardynała Stefana Wyszyńskiego – „Wielkiego Inter Rexa Rzeczypospolitej”. Zapraszamy na koncerty w Górze Chełmskiej, Tarczynie i Lublinie.

REFLEKTOR

Już niedługo, bo w dn. 3-5 kwietnia 2020 r. w Koszalinie rozgoszczą się utwory Romana Kołakowskiego. A wszystko to za sprawą kolejnej edycji REFLEKTORA – Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej.

Gala Nauki Polskiej

19 lutego 2020 roku „Opera Matematyczna” zagościła na Gali Nauki Polskiej w Toruniu. To wielkie wyróżnienie móc zagrać przed najwybitniejszymi uczonymi w naszym kraju…

I ZIMOWE WARSZTATY TEATRU PIOSENKI

Zimowe Warsztaty Teatru Piosenki zakończone! Dziękujemy serdecznie. Uczestnikom za wytrwałość i ogromny progres. Za tydzień z emocjami…za pytania, pracę, pomysły i entuzjazm.

Imiona Wolności – wspomnienie

Rok temu – w 2018 roku – świętowaliśmy niezwykłą, bo setną rocznicę tego święta. Wówczas jeszcze nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, iż „Imiona Wolności” będą ostatnim, w pełni ukończonym dziełem Romana Kołakowskiego. Czy można je nazwać opus magnum?