Za nami III Zimowe Warsztaty Teatru Piosenki

Każdego roku, podczas zimowych ferii, w Gminnym Ośrodku Kultury odbywają się Zimowe Warsztaty Teatru Piosenki.

Również podczas tegorocznych ferii dzieci i młodzież uczestniczyli w warsztatach, podczas których przygotowywali się do występu w musicalu „Głosy”.

Zapraszamy na 10-cio lecie Warsztatów Poezji Czynnej

Koncert pamięci Edwarda Stachury i Romana Kołakowskiego odbędzie się 18 grudnia 2022 roku tradycyjnie już w Wilczej Jamie w Smolniku nad Sanem. Wystąpią uczestnicy warsztatów 2012-2018. Zapraszamy!

„Zapach cynamonu” – VII Letnie Warsztaty Teatru Piosenki

Teatr Piosenki już po raz siódmy, zorganizował dla tarczyńskich dzieci i młodzieży, letnie warsztaty artystyczne. Przez pięć dni uczestnicy warsztatów pracowały nad musicalem zatytułowanym „Zapach cynamonu”, opartym na opowiadaniu Bruno Szulca „Sklepy cynamonowe”.

Koncert ballad Leonarda Cohena w Łazienkach Królewskich

Z okazji Dnia Matki zapraszamy na wyjątkowy koncert w wykonaniu artystów Teatru Piosenki, podczas którego usłyszymy niezapomniane ballady Leonarda Cohena w nowych przekładach Romana Kołakowskiego. oncert stanie się opowieścią o tęsknocie za młodością, przyjaźnią, miłością i buntem. Nie będzie to jednak smutna historia, a przeniesienie w świat, w którym największą wartością jest muzyka i poezja.