Opera Matematyczna [CD/DVD]

„Opera matematyczna” – dwupłytowy album oraz DVD prezentujące ścieżkę dźwiękową muzycznego spektaklu Romana Kołakowskiego zatytułowanego „Paradoksalny rozkład sfery – opera matematyczna„.

Słynny Niebieski Prochowiec [CD]

„Słynny Niebieski Prochowiec” to najpiękniejsze ballady i wiersze Leonarda Cohena wykonane przez Teatr Piosenki. Aktorzy przy akompaniamencie Orkiestry Teatru Piosenki opowiadają o miłości, buncie i szalonych latach rewolucji kontrkulturowej.

Quem Quaeritis? [CD]

„Quem Quaertis”- (Kogo szukacie?) to rockowe oratorium teatralne, którego konstrukcja opiera się na dramacie liturgicznym i średniowiecznych misteriach paschalnych, a idea sięga do tajemnic Drogi Krzyżowej – dzieląc opowieść według Stacji Męki Pańskiej.

Zbigniew Herbert Zaśpiewany [CD]

Seria „Dobre Piosenki” powstała z myślą o zebraniu najlepszych z dobrych i przekazaniu ich w postaci płyt, w ręce tych słuchaczy, którzy poszukują w muzyce najwyższej jakości. Zarówno w wymiarze artystycznym, jaki i duchowym. W naszym odczuciu dobra piosenka, to ta która po pierwsze żyje własnym życiem a po drugie działa na emocje słuchacza. Na albumach serii „Dobre Piosenki” emocji jest bezmiar. Zapraszamy do wspólnego przeżywania muzycznych doznań!

Bolesław Leśmian Zaśpiewany [CD]

Tyle wrażliwości znalazło się w poezji Leśmiana, tyle wyobraźni i talentu, w bajkach i klechdach, które także pisywał tyle mądrości i pogody ducha, że nie jest trudno uwielbiać go dziś, niemal osiemdziesiąt lat po śmierci. Płyta „Bolesław Leśmian Zaśpiewany” to muzyczna interpretacja jego poezji.

Roman Kołakowski Zaśpiewany [CD]

Serię „Dobre Piosenki” tworzymy z myślą o słuchaczach oczekujących muzyki i tekstów wysokiej próby. Roman Kołakowski służył radą, sugestią i wsparciem merytorycznym przy wielu płytach, które pojawiły się w tej serii. Fakt, że możemy zaproponować teraz państwu album sygnowany jego nazwiskiem, to zarówno przyjemność estetyczna jak i forma naszego podziękowania za bezcenny wkład w całość projektu.

Władysław Broniewski Zaśpiewany [CD]

Piosenki z wierszami Władysława Broniewskiego wykonują piosenkarze i aktorzy, którzy swoją interpretacją dodają kolejnych znaczeń strofom, które pomimo upływu czasu wciąż brzmią mocno i świeżo. Dotykają tematów i wydarzeń, które są uniwersalne i łączą emocje wielu ludzi, bez względu na płeć, wiek i przekonania.