Non Est Finis

Koncert poświęcony pamięci Romana Kołakowskiego.

Jest to swego rodzaju podróż po „oceanie” wyobraźni artysty. Bogactwo tematów, którymi się interesował i które zapisał słowem, czy nutami, skłoniło autorów koncertu do zacumowania w jednym z portów świata.

Przez port przewija się korowód rozmaitych postaci. Do portu przybywają życiowi rozbitkowie i ci, którzy szukają nadziei. Niektórzy szykują się do drogi, inni właśnie odnaleźli swą przystań. Port jest miejscem, w którym można zacząć od nowa. Można rozpocząć kolejny etap życiowej wędrówki.

Choć fizycznie Roman Kołakowski jest już nieobecny, jego dzieło żyje i warto, by wypłynęło na szerokie morza. Temu służy ten koncert i temu będzie służyła Fundacja im. Romana Kołakowskiego, która właśnie rozpoczyna swoją działalność. Non est finis- nie ma końca!

W koncercie udział wezmą artyści związani z Romanem Kołakowskim: Grzegorz Bukowski, Beata Chyczewska, Tomasz Czechowski, Mirosław Czyżykiewicz, Katarzyna Groniec, Artur Gotz, Konrad Imiela, Agata Klimczak-Kołakowska, Rafał Konieczny, Marcin Kołaczkowski, Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Magda Kumorek, Maciej Miecznikowski, Ilona Ostrowska, Marcin Przybylski, Aleksandra Radwan, Janusz Radek, Piotr Rogucki, Piotr Rubik, Cezary Studniak, Jerzy Schejbal, Natalia Sikora, Olga Szomańska, Ewa Serwa, Monika Węgiel.

Dochód z koncertu przeznaczony będzie na Fundację im. Romana Kołakowskiego.