Orli lot w nieznane

Wyjątkowy spektakl z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego przygotowany w ramach letnich warsztatów Teatru Piosenki.

7. edycja Warsztatów

Warsztaty prowadzone są przez Romana Kołakowskiego, który za każdym razem przygotowuje dla młodych artystów zupełnie nowy repertuar. Zawsze jednak są to teksty oparte na twórczości Edwarda Stachury. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: „Cała Jaskrawość”.

III WARSZTATY TEATRU PIOSENKI

W dniach od 25 lipca do 1 sierpnia 2018 roku odbyły się letnie warsztaty artystyczne prowadzone przez Teatr Piosenki i zostały zakończone udziałem uczestników w dwóch widowiskach w reżyserii Romana Kołakowskiego: „Młoda Warszawa” oraz „Imiona Wolności”.

6. edycja Warsztatów

Warsztaty prowadzone są przez Romana Kołakowskiego, który za każdym razem przygotowuje dla młodych artystów zupełnie nowy repertuar. Zawsze jednak są to teksty oparte na twórczości Edwarda Stachury. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: „Wielki Testament”.

5. edycja Warsztatów

Warsztaty prowadzone są przez Romana Kołakowskiego, który za każdym razem przygotowuje dla młodych artystów zupełnie nowy repertuar. Zawsze jednak są to teksty oparte na twórczości Edwarda Stachury. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: „Pod wielkim dachem nieba”.

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

W dniach 5-8 lipca 2016 r. odbyły się warsztaty Teatru Piosenki. Były to specjalne warsztaty, które pomogły artystom przygotować się na Światowe Dni Młodzieży. Teatr Piosenki przygotowywał wówczas uroczyste powitanie Ojca Świętego na krakowskich błoniach. W warsztatach uczestniczyli soliści oraz chór Teatru Piosenki.

4. Edycja Warsztatów

Warsztaty prowadzone są przez Romana Kołakowskiego, który za każdym razem przygotowuje dla młodych artystów zupełnie nowy repertuar. Zawsze jednak są to teksty oparte na twórczości Edwarda Stachury. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: „Pieśń i milczenie”.

SIERPNIOWA MELODIA

Warsztaty Teatru Piosenki ,,Sierpniowa melodia” odbyły się w dniach 17- 31 lipca 2015 roku. Tematem przewodnim warsztatów była zbliżająca się, 71. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Uczestniczy przygotowali więc specjalny koncert, który pozwolił w przepiękny, artystyczny sposób uczcić kolejną rocznicę Powstania.

3. Edycja Warsztatów

Warsztaty prowadzone są przez Romana Kołakowskiego, który za każdym razem przygotowuje dla młodych artystów zupełnie nowy repertuar. Zawsze jednak są to teksty oparte na twórczości Edwarda Stachury. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: „Święte wędrowanie”.

2. Edycja Warsztatów

Warsztaty prowadzone są przez Romana Kołakowskiego, który za każdym razem przygotowuje dla młodych artystów zupełnie nowy repertuar. Zawsze jednak są to teksty oparte na twórczości Edwarda Stachury. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: „Fabula Rasa. Cudowne Manowce”.